Referanslar


Harmony villalarinda, geçen Agustos iki aile olarak bir haftalik çok güzel bir tatil yaptigimizi söyleyebilirim. Hepimizin rahatlikla kaldigi odalar gerçekten  titizlikle dösenmis ve tertemizdi. Her oda için ayri olan banyolar ve balkonlar ise konforu daha da arttiriyor.


Bizler güneslenip mangal keyfini sürerken çocuklarimizda hemen yanimizdaki havuzda hergün doyasiya yüzdüler.
Heryere çok yakin olusu çok iyi, araba kullanmadan kolayca alisverise gittik ve nehir kenarinda yürüyüs yaptik.

- Ruhsan Tarhan / Izmir


Internette uzun bir süre arastirma yaptiktan sonra yepyeni ve tertemiz villalarda kalmak bize mutluluk verdi. Harmony villalari gerçekten resimlerde görüldügü gibi çok güzel. Hangisinde kalirsaniz kalin mutlaka sizde begeneceksiniz.

- Ayfer & Hüseyin Pinarli   Acibadem/Istanbul


Dalyan'a daha önce iki defa gelmistik ama bu defa Eylül'ün dinlendirici güzelligini yasadik. Harmony villalari da bizim için çok iyi bir seçim oldu bu defa. Bazen havuzda, bazende muhtesem Iztuzu plajinda yüzdük ve güneslendik.
Yine görüsmek üzere, iyi bir isletmeci oldugunuz için sizlere tesekkür ediyoruz.

- Behlül Bayer   Bostanli / Izmir


Saniyoruz bundan sonra Harmony villalari bizim için vazgeçilmez bir tatil adresi olacak. Kendimizi sanki özel yazlik villamizda hissettik, tertemiz havuz, düzenli bahçe ve çarsi merkezine yakinlik bizi çok etkiledi. Çocuklarda çok eglendi, havuzdan hiç çikmadilar.

- Meral ve Tuncer Topçuoglu   A. Ayranci / Ankara


Harmony villalari,

Oldukça iyi bir konumda ve  heryere ulasimi yakin. Ayrintilara önem verilmis ve bizce güzel bir tesis olmus. Sadece 4 villadan olusmasi, her villaya özel yüzme havuzu ve bahçesi ile bize  nefis bir tatil yasatti. Temmuz ayinda tekrar gelmeyi planliyoruz.

- Ahmet Cihan Urgancioglu  Karsiyaka / Izmir